searchbar

Vi i Natre

Vi er mange individer i Natre, med mange forskjellige oppgaver. Men, vi har èn felles visjon: vi skal hver eneste dag jobbe for fornøyde kunder.

Her finner du en oversikt over våre ansatte.

  • Kundeservice
  • Salg
  • Marked
  • Fabrikk
  • Ledergruppe

Frode Henning Killi

Administrerende direktør

+47 92236991

frode.henning.killi@natre.no

Gjøvik

Irlinn Tystad

Salgs og Markedsdirektør

95807060

irlinn.tystad@natre.no

Oslo

Terje Røren Johansen

Salgssjef Vest/Midt/Nord

+47 40412338

terje.roren.johansen@natre.no

Hemnes

Johnny Kvalheim

Salgssjef Sør/Øst

+47 97687851

johnny.kvalheim@natre.no

Hoveddistrikt Akershus

Geir Kjenner

KAM KJEDER

+47 99459898

geir.kjenner@natre.no

Alf Arne Granseth

Distriktssjef

+47 90055878

alfarne.granseth@natre.no

Hoveddistrikt Oppland

Ragnhild Nyseth

Distriktssjef

+47 91841122

ragnhild.nyseth@natre.no

Hoveddistrikt Hedmark

Cato Lauritzen

Distriktssjef

+47 94150220

cato.lauritzen@natre.no

Hoveddistrikt Østfold

Frode Johannessen

Distriktssjef

+47 91368660

frode.johannessen@natre.no

Hoveddistrikt Buskerud, Vestfold og Telemark

Lars Ove Seljebø

Distriktssjef, KAM

+47 48869660

lars.ove.seljebo@natre.no

Hoveddistrikt Møre og romsdal

Henrik Mehl

Distriktssjef

+47 99324041

henrik.mehl@natre.no

Hoveddistrikt Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane

Inge Smelvær

Distriktssjef

+47 97620290

inge.smelvar@natre.no

Hoveddistrikt Hordaland, Sogn og Fjordane

Aleksander Nilsen

Distriktssjef

+47 47637027

aleksander.nilsen@natre.no

Hoveddistrikt Troms, Finnmark

Kristian Hamar

Markedssjef

+47 99530892

kristian.hamar@natre.no

Gjøvik

Ole Kristian Nyhus

Markedskoordinator

+47 94002003

ole.kristian.nyhus@natre.no

Gjøvik

Roger Krogsrud

Teknisk marked

+47 90669005

roger.krogsrud@natre.no

Sarpsborg

Veronica Fjeld Sørensen

Kategorisjef (permisjon)

+47 94825052

veronica.sorensen@natre.no

Gjøvik

Mona Ørbekk Olsen

Innesalgssjef

+47 95149303

mona.orbekk.olsen@natre.no

Gjøvik

Geir Røseth

Kunderådgiver

+47 48312931

geir.roseth@natre.no

Østfold, Agder

Grethe Neslin Nordli

Kunderådgiver

+47 48312941

grethe.nordli@natre.no

Nord-Trøndelag, Troms, Finnmark

Hege Strid Nesbø

Kunderådgiver

+47 48312923

hege.strid.nesbo@natre.no

Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag

Hilde H. Amundsen

Kunderådgiver

+47 48312921

hilde.amundsen@natre.no

Buskerud, Vestfold, Telemark

Morten Hagen

Teamleder Service/Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Inger Eriksen

Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Gjøvik

Anneli Olsen

Kunderådgiver

+47 48312932

anneli.olsen@natre.no

Østfold

Johnny Skaug

Kunderådgiver

+47 48312933

johnny.skaug@natre.no

Østfold, Agder

Aleksander Syversen

Kunderådgiver

+47 48315202

aleksander.syversen@natre.no

Sogn og Fjordane, Buskreud, Vestfold, Telemark

Anders Sunde Bråten

Kunderådgiver

+47 48312906

anders.sunde.braten@natre.no

Oppland, Hedmark

Wenche Bråten

Kunderådgiver

+47 48312905

wenche.braten@natre.no

Hedmark

Ann Helen Røren

Kunderådgiver

+47 93459436

ann.helen.roren.johansen@natre.no

Nordland

Solveig Skiaker

Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Gjøvik

Ståle Sagstuen

Fabrikksjef

+47 90845405

ståle.sagstuen@natre.no

Gjøvik

Runar Gundersen

Fabrikksjef

+47 91746903

runar.gundersen@natre.no

Vatne

Håvard Ingstadbjørg

Fabrikksjef

+47 48312946

havard.ingstadbjorg@natre.no

Meråker

Hallgeir Brun

Fabrikksjef

+47 99270295

hallgeir.brun@natre.no

Hemnes

Solveig Heggberget

Økonomidirektør

+47 93066112

solveig.heggberget@natre.no

Gjøvik

Merethe Øye Johnsen

Innkjøp- og logistikksjef

+47 95053163

merethe.oye.johnsen@natre.no

Gjøvik

Jan Marius Reppe

Produksjonsdirektør

+47 91841126

jan.marius.reppe@natre.no

Gjøvik

Kjetil Søtorp

Produktutvikling/Teknisk sjef

+47 91106934

kjetil.sotorp@natre.no

Gjøvik

Monica Skiaker

Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Tim Kristian Lauritzen

Kunderådgiver

+47 91801835

tim.kristian.lauritzen@natre.no

Sogn og Fjordane

Lars Erling Akre

Kunderådgiver

+47 95296328

lars.erling.akre@natre.no

Oslo