searchbar

Vi i Natre

Vi er mange individer i Natre, med mange forskjellige oppgaver. Men, vi har èn felles visjon: vi skal hver eneste dag jobbe for fornøyde kunder.

Her finner du en oversikt over våre ansatte du kan kontakte når du er forhandler av Natre

  • Salg
  • Kundeservice
  • Ledergruppe

Mona Ørbekk Olsen

Salgs-/markedsdirektør

+47 95149303

mona.orbekk.olsen@natre.no

Gjøvik

Frank Josefsen

Salgssjef utesalg/ KAM

+47 46942599

frank.josefsen@natre.no

Steinkjer

Anders Sunde Bråten

Salgsleder

+47 97094497

anders.sunde.braten@natre.no

Gjøvik

Cecilie Merete Johansen

Salgsleder

48290340

cecilie.johansen@natre.no

Finnmark og Troms

Ole Kristian Nyhus

Markedssjef

ole.kristian.nyhus@natre.no

Gjøvik

Mike Prestmarken

Kunderådgiver

+47 90256767

mike.prestmarken@natre.no

Oppland

Anneli Antonsen

Kunderådgiver

+47 48312932

anneli.olsen@natre.no

Sarpsborg

Lars Erling Akre

Kunderådgiver

+47 95296328

lars.erling.akre@natre.no

Oslo

Wenche Bråten

Kunderådgiver

+47 48312905

wenche.braten@natre.no

Hedmark

Tim Kristian Lauritzen

Kunderådgiver

+47 91801835

tim.kristian.lauritzen@natre.no

Hordaland, Rogaland, Sogn og Fjordane

Monica Skiaker

Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Solveig Skiaker

Kundeservice

611 88 010

kundeservice@natre.no

Gjøvik

Johnny Skaug

Kunderådgiver

+47 48312933

johnny.skaug@natre.no

Østfold, Agder

Leif Arne Sæheim

Distrikssjef

+4748312971

leif.arne.saheim@natre.no

Hoveddistrikt Trøndelag

Helge Opsahl

Distriskssjef

+4799545270

helge.opsahl@natre.no

Hoveddistrikt Nord

Alf Arne Granseth

Distriktssjef

+47 90055878

alfarne.granseth@natre.no

Hoveddistrikt Oppland

Inge Smelvær

Distriktssjef

+47 97620290

inge.smelvar@natre.no

Hoveddistrikt Hordaland, Rogaland, Sogn og Fjordane

Henrik Mehl

Distriktssjef

+47 99324041

henrik.mehl@natre.no

Hoveddistrikt Møre og Romsdal, Sogn og Fjordane

Lars Ove Seljebø

Distriktssjef, KAM

+47 48869660

lars.ove.seljebo@natre.no

Hoveddistrikt Møre og romsdal

Frode Johannessen

Distriktssjef

+47 91368660

frode.johannessen@natre.no

Hoveddistrikt Buskerud, Vestfold og Telemark

Cato Lauritzen

Distriktssjef

+47 94150220

cato.lauritzen@natre.no

Hoveddistrikt Østfold

Ragnhild Nyseth

Distriktssjef

+47 91841122

ragnhild.nyseth@natre.no

Hoveddistrikt Hedmark